Gecikme için rehber


#1

Marquisgbusiness18h5
- Sadece orijinal postayı okuyun, herhangi bir yorum yalnızca alıntılanan veya kaynaklı materyal bağlantıları ile yapılan düzenlemelerle ilgili olmalı, bu yüzden doğru olduğunu biliyorum - İLERLEME ÇALIŞMALI

Merhaba, aynı soruları gönderen yeni kullanıcı sayısını azaltmak ve ayrıca forumları kullanan herkesin kendim de dahil olmak üzere daha fazla bilgilendirilmesine yardımcı olmak istiyorum. Sıvı gökyüzüyle ilgili herşeyle ilgili bir rehber yayınlamaya çalışmaya başlayacağım ve diğer kullanıcıların orijinal postaya eklediği şeyleri güncel bilgi ile sürekli güncellediği şekilde ekleyeceğim. Bu yazıyı gönderirseniz, lütfen bir makaleye veya mesaja bir link gönderin, bu yüzden doğru olduğunun farkındayım tesekkür ederiz. Ayrıca...

DAHA FAZLA BETA TUŞU YOKTUR ve 14 Mart'a kadar yeni kullanıcılara hizmet vermeyi BİLMENİZ HİÇBİR ŞEKİLDE YOKTUR

DÜZENLEME
Sıvı gökyüzü olacak 14 Mart relaunching 4 ... o da olacak YÜKSELTMELER MART 7 için kapatılıyor - 14. ...
ve / veya MART 7 sonra böyle şeyler yapmaya YENİ MÜŞTERİ giriş mümkün olacak önce TÜM kayıtlı kim Reklamları İZLEMEKTEDEN BEDAVA KREDİ KAZANIN, sosyal özellikleri deneyin vb. ANCAK 14 Mart'a kadar YENİ 4 HİZMET KULLANAMAYACAĞINIZ .
- Beta erişimine sahip olan / sahip olan TÜM şimdi, 7-14 Mart tarihleri ​​arasında yükseltildikçe, gökyüzü bilgisayarlarına ve hizmetlere erişimi kaybedecek.

PLANLAR
MART 14'ten itibaren likidsizlik için ödeme yapmanın üç yolu olacak

[Ücretsiz Krediler], yeni LS
istemcisi aracılığıyla reklamları izleyerek kazandı (bu yalnızca bir katman değildir, çünkü kazandığınız ücretsiz kredileri veya satın alınan gökyüzü kredilerinin bir kombinasyonunu ödediğiniz veya kredi olarak ödeyerek kullanabilirsiniz Aylık planlarınıza sahip çıkın.

[Öde siz ödeyin], bu aylık bir plan değil, ama sizin için 4.99'dan başlayan kredileri satın almanın bir yoludur (kaynak ve sonrası kredilik ve ücret miktarını kontrol etmeniz gerekir)

[Aylık), kredi ile 40 saat boyunca 9.99'dan başlayan planlar (2400 kredidir, her dakika için bir kredi)

Plans.PNG 952x419 30.8 KB
REDDIT Kimden

Reddit1.PNG 865x546 15.8 KB
Kazanabileceğiniz ve banka olabilecek tüm reklam destek kredilerini faktörlemeyi unutmayın
PERFORMANS YAPIŞTIRICILARI
- daha sonra spesifikasyonlar gönderilecek

  1. Yüksek (dakikada 1 kredi kullanır) ÇOK OYUN İÇİN İYİ

  2. Pro (dakikada 2 kredi kullanır) SADAN AYARLARDA EN YENİ OYUNLAR İÇİN İYİ

  3. Elite (bir dakika boyunca 4 kredi kullanıyor) (** ??% 100 emin olmadığım için bir kaynağa ihtiyacım olduğu anlamına geliyor) ULTRA AYARLARDA YENİ OYUNLAR İÇİN BÜYÜK OYNAT

SKY KREDİLERİ VE SKY BİLGİSAYARLARI
Hizmetinizi aktif olarak kullanmadıysanız (? Skycomputer'ınıza giriş yapıyorsanız)
3 veya 7 için giriş yapmadıysanız SKYCOMPUTER silinir (3 ay içinde) , gökyüzü kredileri sona erecektir. Günler (ücretsiz ve ödemeli olarak ödeme planlarında)

LATENCY (devam eden çalışmalar)